Skip navigation

Social media & onderwijs

Na even weggeweest te zijn zit er weer een nieuwe SMC076-bijeenkomst aan te komen. Alles staat dit keer in het teken van het thema ‘Onderwijs’. Op woensdag 30 mei zijn we te gast bij Innofun, dat onderwijsorganisaties voorziet van oplossingen die zowel onderwijsinhoudelijk als technologisch innovatief zijn.

Namens Innofun zal Marcel Kesselring spreken. Kesselring heeft ruime ervaring als adviseur in profit (Unilever, Heineken) en non-profit sector (Het Nederlandse Rode Kruis) maar sinds enkele jaren is onderwijs zijn speelveld. Kesselring is tevens een bekende edubloggger bij Frankwatching en op zijn Back2school blog deelt hij zijn kennis en ervaringen in zijn reis in de onderwijswereld. In zijn bagage zit expertise op het gebied van kennismanagement, social media, community management, innovatie en onderwijsvernieuwing. Tijdens de bijeenkomst op 30 mei gaat Kesselring in op het zogenaamde Klavertje4 Model (#K4M) van Innofun; een eenvoudig en krachtig model om sociale media een blijvende en relevante plek te geven in het onderwijs.

De tweede spreker is Piet van den Boer, afkomstig uit het bedrijfsleven als online marketeer en community manager (AEGON Bank en Selexyz) maar sinds enkele jaren actief in onderwijsland. Van den Boer is als docent verbonden aan Avans Hogeschool Breda en coördineert daar de Minor Online Marketing. Dit is een vierdejaars keuze-semester voor HBO-studenten waarin ze in 20 weken de basics van online marketing leren. Van den Boer geeft hier trainingen, colleges en casebesprekingen. Tijdens SMC076 zal Van den Boer een case presenteren die verder ingaat op de toepassing van social media binnen de onderwijsinstelling en het gebruik van nieuwe media door de leerlingen.

Wil je erbij zijn op 30 mei? Schrijf je dan in via het inschrijfformulier op de website van SMC Breda.

Bijeenkomst SMC Breda op 30 mei, de feiten: 

Aanvang:
 19.00 uur (gratis entree)

Locatie: Innofun, Stadionstraat 20, 4815 NG Breda

19:00 uur – inloop
19:30 uur – Spreker 1: Marcel KesselringInnofun, Klavertje4 Model (#K4M)
20:00 uur – pauze
20:15 uur – Spreker 2: Piet van den BoerAvans Hogeschool, case: toepassing social media binnen onderwijs
20:45 uur – Borrel
22:15 uur – Einde

Interessante links:
Interview met Marcel Kesselring in SpIts: ‘Niet aanpakken, maar opvoeden’
Website Innofun: http://www.innofun.nl
Website Marcel Kesselring: http://www.marcelkesselring.nl/
Website Piet van den Boer: http://www.pietvandenboer.nl/
Whitepaper Piet van den Boer: Whitepaper: Website optimalisatie in 6 stappen

 

 

 

 

Groups:
Chapters
United States
Argentina
Australia
Austria
Bahrain
Belgium
Brazil
Cambodia
Canada
China
Costa Rica
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
El Salvador
France
Germany
Global
Greece
Iceland
India
Indonesia
Ireland
Isle of Man
Israel
Italy
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kuwait
Malaysia
Mexico
Moldova
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Nigeria
Oman
Panama
Paraguay
Peru
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Russia
Saudi Arabia
Singapore
South Africa
South Korea
Spain
Sri Lanka
Sweden
Switzerland
Tunisia
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom